Žalgiris II ja algviisikus alustanud Kriisa kaotasid lisaajal Minski Tsmoki duublile ({{commentsTotal}})

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kerr Kriisa ja Kaunase Žalgirise duubelmeeskond kohtusid eile Leedu ja Valgevene esiliiga turniiri raames Minski Tsmoki duubelmeeskonnaga. Kaunases peetud kohtumise kaotas Žalgiris lisaajal 95:102 (20:18, 24:18, 19:25, 23:25, 9:16).

Kohtumist hästi alustanud Leedu klubi läks poolajale kaheksa punktilises eduseisus 44:36. Teisel poolajal sai Valgevene klubi oma mängu käima ning võitis nii kolmanda kui ka neljanda veerandaja ja kohtumine läks seisul 86:86 lisaajale. Kohtumise teist poolt hästi mänginud Minski hoog ei raugenud ka lisaajal ja Kaunase klubi jäi külalistele alla 9:16 ning sai 95:102 kaotuse, vahendab Korvpall24.ee.

17-aastane Kerr Kriisa alustas mängu algviisikus, mängis 24,5 minutit, viskas kuus punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/4, vabavisked 3/4), andis kuus resultatiivset söötu, võttis ühe lauapalli, tegi viis pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Kriisa koduklubi järgmine liigamäng toimub 4. jaanuaril, kui võõrsil kohtutakse tabeliliidri Marijampolė Sūduva-Mantingaga (18-4).