Patraili koduklubi jõudis Saksamaa karikavõistlustel taas poolfinaali ({{commentsTotal}})

Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina / Mait Patrail
Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina / Mait Patrail Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Vigastust raviva Eesti käsipallikoondislase Mait Patrailita mänginud TSV Hannover-Burgdorf alistas Saksamaa karikavõistluste veerandfinaalis kodus Erlangeni 33:29 (16:14).

Võõrustajad läksid kohtumist 4:2 juhtima, kuid külalised seadsid jalule viigi 6:6 ning pääsesid ette 9:8 ja 10:9. Seejärel viskas Hannover-Burgdorf neli vastuseta väravat ning puhkama mindi väljakuperemeeste kahetabamuselises eduseisus. Teise poolaja alguses suurendas Hannover-Burgdorf edu neljale väravale ja kuigi Erlangenil õnnestus kaks tabamust tagasi võtta, särasid lõpusireeni kõlades võõrustajate 33:29 võidunumbrid, vahendab Käsipall24.ee.

Hannover-Burgdorfi resultatiivseim mängija oli Cristian Ugalde seitsme väravaga. Morten Olseni arvele kanti aga kolm tabamust ja 11 tulemuslikku söötu. Erlangenile tõi Christoph Steinert parimana kaheksa väravat.