Johannsonita mänginud Steaua kaotas tiitlikaitsjale ({{commentsTotal}})

Martin Johannson
Martin Johannson Autor/allikas: Helin Potter

Eesti käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti CSA Steaua kaotas Kagu-Euroopa klubisid ühendavas SEHA-liigas Skopje Vardarile 30:34 (10:21).

Tiitlikaitsja Vardar juhtis 20. minutil 15:5, võitis poolaja 11 ja kogu kohtumise nelja väravaga. Johannson Bukarestis toimunud kohtumises kaasa ei teinud, vahendab Käsipall24.ee.

Neljanda järjestikuse kaotuse saanud Steaua hoiab 12-st mängust kogutud 15 silmaga kuuendat kohta. Ühe kohtumise rohkem pidanud Vardar juhib turniiritabelit 33 silmaga.