Jaanimaa ja Toomi koduklubid kaotasid esikolmiku meeskondadele ({{commentsTotal}})

Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina / Dener Jaanimaa
Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina / Dener Jaanimaa Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti meeste käsipallikoondislase Dener Jaanimaa koduklubi TuS N-Lübbecke kaotas Saksamaa meistrivõistluste esiliiga 18. voorus võõrsil HSC 2000 Coburgile 33:36 (16:19).

Tabelijuht Coburg läks ette 4:2 ning oli enamuse avapoolajast ühe-kaheväravalises eduseisus, mis vaheajaks paisus kolmele tabamusele, kirjutab Käsipall24. Teise poolaja alguses läksid võõrustajad 4:1 vahespurdi abil juhtima 23:17 ning kui mängida jäi 13 minutit, olid väljakuperemehed ees 30:23 ja võitsid lõpuks kolme väravaga. Kümnest pealeviskest kaheksa tabanud Jaanimaa oli N-Lübbecke poolelt resultatiivseim mängija.

Karl Toomi leivaisa TV Emsdetten jäi kodus 26:29 (10:16) alla TuS Ferndorfile. Uustulnuk Ferndorf asus juhtima 3:0 ja kuigi Emsdetten suutis kaotusseisu vähendada minimaalseks 3:4, olid peagi külalised ees 10:5. Teisel poolajal mängisid võõrustajad vahele ühele tabamusele, kuid Ferndorf otsustas võitja saatuse, kui viskas 22:21 eduseisust neli vastuseta väravat. Toom pealeviskeid ei sooritanud.