Jurkatamm, Erkmaa ja Koršunov kogusid Itaalias kolme peale vaid ühe punkti ({{commentsTotal}})

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Pühapäeval käisid Itaalia erinevates korvpalliliigades platsil kolm Eesti noorkorvpallurit – Mikk Jurkatamm, Hugo Erkmaa ja Kirill Koršunov. Kamba peale jäi ainsaks punktiks Kirill Koršunovi üks tabatud vabavise.

Itaalia esiliigas ehk Serie A2 tasemel sai Mikk Jurkatamm mänguaega kõigest neli minutit, kui tema koduklubi Ravenna OraSi pidi võõrsil vastu võtma 80:91 (9:26, 26:25, 20:21, 23:19) kaotuse Roseto Sharksilt, vahendab Korvpall24.ee.

Serie B liigas ei saanud Arnold Mitt taas väljakule, kui tema koduklubi Rossella Virtus võitis võõrsil 82:74 (29.22, 21:16, 19:13, 13:23) Corato Basketit

Küll käis samal tasemel kümneks minutiks väljakul Hugo Erkmaa, kelle kodumeeskond Napoli Basket kaotas kodusaalis 76:78 (13:20, 21:18, 17:19, 18:12) Caserta Decole.

Serie C tasemel sai Toscana regiooni mängus Livorno Don Bosco kodusaalis 53:50 jagu Pelago Valdisieve tiimist. Kirill Koršunov viibis väljakul 25 minutit ning kogus selle ajaga ühe punkti (kahesed 0/1, kolmesed 0/7, vabavisked 1/2) ja neli lauapalli.