Kriisa tegi hooaja parima mängu ja Žalgiris II sai tabeliliidri vastu võidu ({{commentsTotal}})

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Leedu korvpalli esiliigas sai Kaunase Žalgirise duubelmeeskond magusa võidu, kui koduväljakul alistati tabeliliider Palanga Kuršiai skooriga 89:85 (22:22, 22:27, 19:17, 26:19). Tasavägiselt kulgenud mängus sai otsustavaks viimane veerandaeg, mille Žalgiris võitis seitsme punktiga.

Pingilt mängu alustanud 17-aastane Kerr Kriisa tegi käesoleva hooaja parima mängu, kui viskas 20 minutiga kaheksa punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/2, vabavisked 1/1), võttis seitse lauapalli (3 ründest, 4 kaitsest), andis seitse resultatiivset söötu, tegi neli pallikaotust, kaks vaheltlõiget ja kolm isiklikku viga. Kriisa oli mängu parima +/- näitajaga (14) ning meeskonna paremuselt teise kasulikkuse teguriga (19), kirjutab Korvpall24.ee.

Žalgirise resultatiivseim oli Arnas Adomavičius 21 punktiga. Vastaste parimad olid Aurimas Majauskas 20 silmaga ning Jalen Riley 18 punktiga.

Kriisa koduklubil on kaheksa võitu ja üheksa kaotust, millega ollakse liigatabelis kümnendal kohal.