Napoli naised said Kutteri debüütmängus esimese kaotuse ({{commentsTotal}})

Eneli Kutter ja Lisette Tammik
Eneli Kutter ja Lisette Tammik Autor/allikas: FC Flora

Nelja Eesti naistekoondislase koduklubi Napoli sai Itaalia Serie C kuuendas voorus oma esimese kaotuse, jäädes alla Salentole 2:4.

Hooaja alguse vigastuse tõttu vahele jätnud Eneli Kutter tegi selles mängus oma debüüdi, sekkudes vahetusest 77. minutil, kui kõik väravad olid löödud, vahendab Soccernet.ee.

Samal minutil vahetati Kristina Bannikova välja. Vlada Kubassova ja Lisette Tammik tegid kaasa terve kohtumise. Esimese viie vooruga 13 väravat löönud Tammik jäi esmakordselt nullile.

Napoli jääb nüüd tabeli teisena liidrist Grifone Gialloverdest kolme punkti kaugusele.