Celminšita Maribor võttis Sloveenias järjekordse võidu ({{commentsTotal}})

Andris Celminš
Andris Celminš Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti käsipallikoondislase Andris Celminšita mänginud Maribori Branik alistas Sloveenia meistrivõistlustel MRK Krka 28:27 (12:15).

Terviseprobleemide tõttu kohtumisest eemale jäänud Celminši leivaisa jäi koduväljakul Krka vastu 2:5 kaotusseisu, kuid läks juhtima 6:5. Poolaja lõpus lasi Maribor viigiseisult 10:10 visata vastastel neli vastuseta väravat ning puhkama mindi külaliste kolmetabamulises eduseisus. Teisel poolajal pääses Maribor 22:20 juhtima ning lõpuks võetigi üheväravaline võit, vahendab Käsipall24.ee.

Viimasest viiest mängust neli võitnud ja ühe viigistanud Maribor on 11. vooru järel 15 punktiga kolmandal kohal. Kolmanda järjestikuse kaotuse saanud Krka hoiab üheksa silmaga kaheksandat positsiooni.