Sportkeegli Eesti karikavõistlustel võidutses keegliklubi Reval ({{commentsTotal}})

KK Reval I meeskond võitis teise järjestikuse ja kokkuvõttes kümnenda karika.
KK Reval I meeskond võitis teise järjestikuse ja kokkuvõttes kümnenda karika. Autor/allikas: Eesti Veeremängude Liit

Nädalavahetusel toimunud Eesti keegliklubide karikavõistlustel sportkeeglis võidutsesid nii meeste kui naiste klassis KK Revali esindajad.

Naiste arvestuses võitsid Revali naised finaalis KK Tallinn II naiskonda 5:1. Revali naiskonnale oli see kokkuvõttes 11. järjestikune karikavõit.

Kolmanda koha saavutasid KK Tallinn I naised.

Meestest teenis oma teise järjestikuse ja kokkuvõttes kümnenda karika KK Reval I meeskond, kes võitis põnevas finaalis KK PinPin tiimi 6:2. Kolmanda koha sai KK Tallinn.