Vapralt võidelnud Otsa koduklubi jäi alla Kielile ({{commentsTotal}})

Rasmus Ots
Rasmus Ots Autor/allikas: Marko Saarm/Eesti Meedia/Scanpix

Eesti käsipallikoondislaste Rasmus Otsa ja Mait Patraili koduklubid said Saksamaa käsipallimeistrivõistluste 13. voorus kodus kirja kaotuse.

Puurivaht Otsata mänginud Bergischer HC asus THW Kieli vastu 4:0 ja 7:3 juhtima, kuid jäi 7:8 kaotusseisu, kirjutab Käsipall24. Poolaja lõpp kulges võrdselt ning puhkama mindi 11:11 viigiseisul. Teisel poolajal pääsesid võõrustajad ette 23:21, kuid ei suutnud viimase üheksa minutiga ühtegi väravat visata ning kaotasid 23:27.

Vigastust raviva Patrailita tegutsenud TSV Hannover-Burgdorf jäi kohtumises SG BBM Bietigheimiga 6:4 eduseisust 9:13 taha, kuid vaheajaks võitles välja 14:14 viigi. Teine poolaeg kulges tasavägises heitluses, aga kaks punkti rändasid uustulnukale, kes viskasid 27:26 võiduvärava viimasel sekundil.