Tammeka naiskond kindlustas püsimajäämise meistriliigasse ({{commentsTotal}})

Tartu Tammeka naiskond
Tartu Tammeka naiskond Autor/allikas: Brit Maria Tael/EJL

Laupäeval peeti naiste meistriliiga üleminekumängude otsustav kohtumine, kus teenis võidu Tartu JK Tammeka, edestades kahe mängu kokkuvõttes JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonda.

Avakohtumise võõrsil 2:1 võitnud Tammeka näitas koduväljakul kindlamat jalga, kui mängu saatus otsustati avapoolajaga, vahendab jalgpall.ee.

Esimene värav sündis juba kümnendal minutil, kui täpne oli Cathy Pärnamets. Vaid neli minutit hiljem suurendas Tammeka eduseisu Renate-Ly Mehevets ning lõppseisu 3:0 vormistas 37. minutil oma teise tabamusega Pärnamets.

Võiduga tagas Tammeka endale koha meistriliigas ka järgmiseks aastaks, Viljandi ja Suure-Jaani naiskond jääb püsima esiliigasse.