Nurger sai kaksikduublile vaatamata napi kaotuse ({{commentsTotal}})

Rauno Nurger.
Rauno Nurger. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Rauno Nurgeri kaksikduublist jäi napilt väheseks ning Hispaania korvpalli tugevuselt teises liigas tuli Huescal vastu võtta ülinapp kaotus Palencia meeskonnalt skooriga 76:77 (25:20, 21:20, 13:25, 17:12).

Huescal oli kogu kohtumine kontrolli all, kui võiksime ära unustada kolmanda veerandaja, mis kaotati 12 punktiga. Ülejäänud neljandikud Nurgeri tiim võitis. Lauavõitluses oldi samuti võrdsed, vahe tuli sisse Palencia meeskonna parema söödumänguga, mis saadi eriti hästi käima just kolmandal veerandil, kirjutab Korvpall24.ee

Nurger viskas 21 minutiga Huesca poolelt 16 punkti (kahesed 7/7, vabavisked 2/3), hankis kümmr lauapalli, tegi ühe pallikaotuse ja neli viga.