Malõgina jõudis Stockholmis veerandfinaali ({{commentsTotal}})

Elena Malõgina
Elena Malõgina Autor/allikas: Eesti Tennise Liit

Elena Malõgina (WTA 984.) jõudis Stockholmis 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril veerandfinaali.

Teises ringis oli ta vastamisi kvalifikatsioonist põhitabelisse pääsenud 15-aastase rootslanna Julia Lovqvistiga. Malõgina alustas hästi ning rebis 3:0 ette. Rootslanna küll murdis seitsmendas geimis tagasi, kuid Malõgina võitis seejärel kaks geimi järjest ja setivõit 6:3. Teises setis murdis Malõgina viiendas geimis, aga Lovqvist vastas murdega kuuendas ja kümnendas geimis ning seisuga 6:4 viis kohtumise otsustavasse setti, kirjutab Tennis.ee.

Otsustavas setis murdis Malõgina kaks korda ja kahel korral rootslanna viigistas. Kolmas murre seisul 3:3 sai otsustavaks ja Malõgina võitis kohtumise 6:3, 4:6, 6:4.

Veerandfinaalis kohtub Malõgina esimesena asetatud 22-aastase rootslanna Jacqueline Cabaj Awadiga (WTA 555.). Malõgina on sarnastel ITF-turniiridel veerandfinaali jõudnud varemgi, kuid võitnud pole veel kordagi.

Paarismängus said Malõgina ja Anastasia Kulikova (Soome) avaringi magusa võidu kõrvale kirja 3:6, 2:6 kaotuse Soome-Venemaa paarilt Oona Orpana - Anna Mahorkina. Avaringis said nad revanši Rootsi paarilt Alexandra Viktorovitch - Lisa Zaar, kellele nad möödunud nädalal finaalis napilt kaotasid.