Kristin Kuuba pälvis MK-etapil 9. koha ({{commentsTotal}})

Kristin Kuuba
Kristin Kuuba Autor/allikas: Eesti Sulgpalliliit

Saksamaal toimuval maailmakarikaetapil pidi Kristin Kuuba (BWF 84.) tunnistama Inglismaa esireketi Chloe Birchi (BWF 49.) paremust 21:14, 7:21, 10:21.

Kolmapäeval maailma 33. reketi hispaanlanna Beatrice Corralese üle magusa võidu saanud Kuuba leppis neljapäevase kaotuse järel MK-etapil üheksanda kohaga. Avaringi mängus karjääri parima võidu saanud Kuuba alustas kohtumist hästi, saades kiire edu ja võites esimese geimi kindlalt 21:14. Teise geimi alguses suutis aga Birch taktikat muuta ning viis oma mängu kiiremaks ja ründavamaks, millele Kuuba enam vastukäiku ei leidnud. Kohtumine lõppes Birchi võiduga 14:21, 21:7, 21:10.

Kuuba järgmine võistlus on juba järgmisel nädalal Norras toimuval Euroopa karikaetapil.