Kristin Kuuba alustas MK-etappi karjääri magusaima võiduga ({{commentsTotal}})

Kristin Kuuba
Kristin Kuuba Autor/allikas: Eesti Sulgpalliliit

Saksamaal sulgpalli maailmakarika etapil sai Eesti esireket Kristin Kuuba avaringis väärt võidu. Maailma edetabelis 86. kohal asuv Kuuba alistas endast rohkem kui viiskümmend kohta edetabelis kõrgemal paikneva Beatrice Corralese Hispaaniast (BWF 33.).

Pea tund aega kestnud mängu alustas paremini turniiril kuuenda paigutusega Corrales, kuid Kuuba suutis oma mängu käima saada ja esimene geim venis pikaks lõppedes 27:25 Corralese kasuks. Teises geimis läks Kuuba juhtima ja hoidis eduseisu lõpuni. Kolmas geim algas tasavägiselt, kuid geimi keskel sai Kuuba eduseisu ning võitis kogu mängu tulemusega 25:27, 21:15, 21:17. 21-aastane Kuuba pole senise karjääri jooksul veel nii kõrge edetabelikohaga mängijat varem alistada suutnud.

Teises ringis on eestlanna vastaseks Inglismaa üksikmängu esinumber Chloe Birch (BWF 49.), kes esimeses ringis alistas Kate Koo Kune Mauritiuselt  21:8, 21:15.