Soomes palliv eestlasest keskmängija tõusis U-19 mängus meeskonna parimaks ({{commentsTotal}})

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Noorena Eestist Soome elama kolinud 18-aastane Karli Kürsa tegi pühapäeval oma senise hooaja parima esituse, tõustes Lahti Basketball U-19 meeskonna resultatiivseimaks.

Pühapäevases kohtumises Tampere Pyrintö meeskonda võõrustanud Lahti alustas mängu hästi ja võitis avaveerandi 18:12. Teisel perioodil pöörasid külalised mängu enda kasuks ning poolajaks jäi eestlase klubi juba kolme punktiga kaotusseisu. Kolmandal veerandajal viskas Lahti 18 punkti vastaste 22 vastu ega suutnud enam kaotusseisust välja tulla, lõpetades kohtumise seisul 62:70 (18:12, 14:23, 18:22, 12:13), kirjutab Korvpall24.ee.

Kürsa viskas kaotusmängus 24 mänguminutiga 16 punkti (kahesed 4/7, kolmesed 1/2, vabavisked 5/6), tõustes sellega oma meeskonna resultatiivseimaks. Lisaks sai 197 cm pikkune keskmängija kirja kaheksa lauapalli (samuti meeskonna parimana), kolm pallikaotust ja neli viga.