Viiendal kohal jätkav Famila/Võru Võrkpalliklubi avas võiduarve ({{commentsTotal}})

Famila/Võru Võrkpalliklubi
Famila/Võru Võrkpalliklubi Autor/allikas: Võrumaa Spordiliit

Võrkpalli naiste Eesti meistrivõistlustel viiendal kohal paiknev Famila/Võru Võrkpalliklubi võttis hooaja esimese võidu, mängides võõrsil üle koht kõrgemal paikneva Audentese SG/Noortekoondise.

Kui esimeses geimis kogus koduvõistkond Audentese SG/Noortekoondis 17 ja teises 14 punkti, siis hoopis tasavägisemaks kujunes kolmas geim, mis lõppes külaliste 25:23 ülekaaluga. Seega läks Võru naiskonnale pärast 2:3 kaotust Saaremaale ja 1:3 kaotust TalTech/Tradehouse'ile kirja 3:0 (17, 14, 23)  võit. Audentese SG/Noortekoondisel on kahe võidu kõrval nüüd kaks kaotust, vahendab volley.ee.

Hanna-Liisa Ilves realiseeris võrulannade poolel 24 tõstest 11 (46%) ja lõpetas mängu üleplatsimängijana 12 (+9) punktiga. Võitjate üheksast blokipunktist koguni viis kogunud Laura Kaur assisteeris üheksa punktiga. Võõrustajate resultatiivseimaks tõusis 10 punkti toonud Maren Mõrd, kes jäi pluss-miinus arvestuses siiski kahega miinusesse. Ave Kuusk lisas koduvõistkonnale kaheksa (+6) punkti.

Koduvõistkonda vedas seekord alt rünnakuefektiivsus, mis oli 46-protsendilise pallingu vastuvõtu juures vaid 22%. Samas võrulannad lõid 29-protsendilise vastuvõtu juures punktiks 34% tõstetest. Blokis jäi Võru peale punktidega 9-6 ja pallingul 10-9.

Neli punkti kogunud Famila/Võru Võrkpalliklubi jätkab viiendal kohal, Audentese SG/Noortekoondis on kuue punktiga neljas. 2. novembril võtab Audentese SG/Noortekoondis kodusaalis vastu turniiritabeli hetke teise võistkonna Saaremaa.