U-21 jalgpallikoondis mängis EM-valiksarjas Albaaniaga 2:2 viiki ({{commentsTotal}})

Eesti U-21 jalgpallikoondis
Eesti U-21 jalgpallikoondis Autor/allikas: Brit Maria Tael/EJL

Eesti U-21 jalgpallikoondis lõpetas Pärnu rannastaadionil EM-valiksarja, mängides 2:2 viiki Albaaniaga.

Albaania asus Taulant Sulemjanovi väravast 12. minutil juhtima, kuid Frank Liivak seadis 20 minutit hiljem viigi jalule. Enne poolajapausi oli Liivakul võimalus Eesti juhtima viia, kuid ta ei realiseerinud penaltit.

Pausilt naastes viis Sulejmanov hoopis külalised 2:1 ette, aga Eesti võitles siiski välja viigipunkti, kui 87. minutil oli täpne koondise kapten Märten Kuusk.

Eesti lõpetas alagrupi kahe viigipunkti ja kuuenda ehk viimase kohaga. Alagrupi võitis Hispaania 27 punktiga.