90. Rabajooks purustas osalusrekordi ({{commentsTotal}})

Liis-Grete Arro

Pühapäeval, 14. oktoobril Harku raba teedel toimunud 90. Rabajooksul purustati osalusrekord. Kaks korda aastas toimuval rahvaspordiüritusel osales sel korral 2250 registreerimislehe täitnud jooksusõpra ja kepikõndijat.

Üle kahe tuhande küündinud osalejatearvud olid Rabajooksul 1980. keskpaigas ning nüüd ka kahe viimase aasta jooksudel. Seni oli suurima osalejate arvuga 28. Rabajooks, mis toimus 1987. aasta sügisel, kui raja läbis 2236 osavõtjakaardi täitnud jooksjat.

4. Adam Ojava 26.53

NB! Poiste esikolmikus tuli muudatus, kuna esialgsetesse tulemustesse oli jäänud viga. Esikoha võitis tegelikult Kaspar Jaaska. Korraldajad vabandavad segaduse pärast. Sel korral jäi poiste arvestuses neli auhinnalist kohta (esikoha õigele omanikule toimetatakse auhind lähipäevil kohale).