Rauno Nurger vedas võimsa kaksikduubliga Huesca võidule ({{commentsTotal}})

Rauno Nurger
Rauno Nurger Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Eesti korvpallikoondise korvialune jõud Rauno Nurger (208 cm) tegi Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) võimsa esituse ning vedas oma meeskonna Huesca kodusaalis võidule CB Prati tiimi üle 97:86 (28:19, 24:22, 18:22, 27:23).

Huesca pani vastased paika juba sisuliselt mängu alguses, kui esimene veerandaeg võideti üheksa punktiga. Ülejäänud mängu kontrolliti kindlalt ning vormistati 11-punktiline võit. Eriti hästi tabati lähiviskeid (65%) ning kenasti sujus söödumäng (17 resultatiivset söötu CB Prati 7 vastu), vahendab Korvpall24.ee.

Nurger domineeris kohtumist korvi all täielikult, visates 27 minutiga 17 punkti (kahesed 7/11, vabavisked 3/3) ning haaras 13 lauapalli, millest neli sai kätte ründelauast. Lisaks andis Eesti koondislane ühe söödu, tegi ühe vaheltlõike, kolm viga ja kaotas neljal korral palli.