Neymari eeltöö pani aluse Brasiilia võidule ({{commentsTotal}})

Neymar
Neymar Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Brasiilia jalgpallikoondis alistas Riyadhis peetud sõpruskohtumises kohaliku Saudi Araabia meeskonna 2:0. Mõlemad väravad sündisid poolaegade lõpus.

Brasiilia asus juhtima 43. minutil, kui rünnakule sööstnud Neymar leidis Manchester City ründaja Gabriel Jesuse, kes palli väravavaht Mohammed Al-Owaisit mööda lükkas.

Teise värava autoriks kohtumise üleminutitel oli Alex Sandro ja taas tegi eeltöö Neymar, kelle tsenderduse ta peaga väravasse lõi.

85. minutil oli Saudi Araabia jäänud seejuures arvulisse vähemusse, sest Al-Owaisile näidati väljaspool karistusala palli käega mängimise eest punast kaarti.

Brasiilia jaoks oli tegemist esimesega kahest mängust saudide juures, sest juba teisipäeval asutakse Jeddah's vastamisi igirivaal Argentinaga.