Nurgeri kahekohaline punktisumma ei päästnud Huescat suurest kaotusest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Rauno Nurger
Rauno Nurger Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Eesti korvpallikoondise keskmängija Rauno Nurger ja Huesca pidid Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) võõrsil alla vanduma Palma meeskonnale 78:58 (22:13, 17:11, 11:22, 28:12).

Vastased haarasid ohjad kohe esimesel veerandajal, olles paremad 22:13. Kuue punkti võrra kasvatati edu ka järgmisel neljandikul ning poolajaks olid Huesca kaotusnumbrid 24:39.  Pärast kolmanda veerandi spurti oli Palma edu veel vaid 50:46, kuid viimase veerandi suutsid vastased võita 16 punktiga, vahendab Korvpall24.ee.

Huesca parim oligi 18 minutit tegutsenud Nurger 12 punktiga (kahesed 5/5, kolmesed 0/1, vabavisked 2/2), lisaks võttis kolm lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi ühe pallikaotuse ja viis viga.