Itaalia jalgpallikoondise võiduta seeria sai jätku ({{commentsTotal}})

Itaalia jalgpallikoondis
Itaalia jalgpallikoondis Autor/allikas: AFP/Scanpix

Itaalia jalgpallikoondis viigistas Genoas peetud sõpruskohtumises Ukraina meeskonnaga 1:1.

Pärast väravateta avapoolaega asus Itaalia juhtima 55. minutil, mil skoori tegi Federico Bernardeschi. Ukraina poolelt viigistas seitse minutit hiljem Ruslan Malinovski.

Pärast seda olid paremad võimalused Ukrainal: Malinovski kõmmutas korra põiklatti ja Viktor Tsõgankov lõi mööda.

Itaalia jalgpallikoondis püsib seega võiduta viiendat mängu järjest. Viimati Euroopa liigas viigistati kodus Poolaga 1:1 ja kaotati võõrsil Portugalile 0:1.

Viimasest kümnest kohtumisest on Itaalia võitnud kõigest ühe: kevadel saadi jagu Saudi Araabiast 2:1.

Ukraina koondise bilanss on viimasel ajal palju parem. Tänavu on võidetud neli ja viigistatud kolm mängu. Viimane kaotus pärineb mullu oktoobris Horvaatialt.