U-16 jalgpallikoondis kaotas vähemuses mänginud Põhja-Iirimaale ({{commentsTotal}})

Eesti U-16 jalgpallikoondis
Eesti U-16 jalgpallikoondis Autor/allikas: Brit Maria Tael/EJL

Eesti U-16 jalgpallikoondis võõrustas kahel päeval Põhja-Iirimaa eakaaslaseid. Kui esimeses mängus suudeti vastane 3:1 alistada, siis teisipäeval tunnistati külaliste 1:0 paremust.

Eesti koondis tegi võrreldes pühapäevase mänguga algkoosseisus 11 muudatust. Avapoolajal väravaid ei löödud, kuid Põhja-Iirimaa jäi vähemusse, kui 35. minutil teenis teise kollase kaardi Orrin McLaughlin, vahendab jalgpall.ee.

65. minutil sündis kohtumise ainus tabamus, kui vastaste löök tabas väravaraami, kuid tagasi põrkunud pall tabas õnnetult meie väravavahti Kaur Kivilat, kellest pall väravavõrku läks.

Põhja-Iirimaa sai veel ühe punase kaardi, kui 79. minutil sai oma teise hoiatuse Ciaran McCulkin. Kohtumise lõpuvile järel sai punase kaardi ka Eesti mängija, kui Nikita Ivanovi emotsioonid said temast võitu.