Rauno Nurger aitas Huesca meeskonna hooaja avamängus võiduni ({{commentsTotal}})

Rauno Nurger
Rauno Nurger Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Hispaania tugevuselt teises liigas ehk LEB Goldis palliv Rauno Nurger aitas oma koduklubi Levitec Huesca hooaja avamängus võiduni Real Betis Energia Plus üle numbritega 92:84.

Mängu alustas paremini Real Betise meeskond, võites avaveerandi 22:17. Visketabavus oli mõlemal meeskonnal küllaltki võrdne ning poolajaks oli seis väga tasavägine – 42:40 vastaste kasuks. Seejärel tabas Huesca hästi kolmeseid ning kolmanda veerandi kümnepunktiline paremus saigi lõpuks maksvusele ja mäng võideti lõpuks suhteliselt kindlalt, kirjutab Korvpall24.ee.

Huesca parim oli makedoonlane Stojan Gjuroski 21 punktiga (kolmesed 5/7). Eesti koondislane Rauno Nurger (208 cm) panustas 20 minuti jooksul kaks punkti (kahesed 1/2, vabavisked 0/2), noppis neli lauapalli, võttis ühe palli vahelt ja tegi kaks pallikaotust.

Nurgeri koduklubi Huesca läheb järgmisele mängule võõrsile seega võidutunnetega, kui 10. oktoobril ootab neid vastasseis Palma Iberojetiga.