Aarna lõi neljandat mängu järjest värava ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Signy Aarna
Signy Aarna Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kuopio Pallokissati ründaja Signy Aarna lõi Soome naiste kõrgliigas värava neljandat mängu järjest. Kokku on nüüd tema nimel üheksa vooruga kuus tabamust.

Pärast seisuga 0:0 lõppenud avapoolaega lõi Pallokissat teisel kolmveerandtunnil Oulu Naisfutisele kolm vastuseta väravat. Põhikoosseisu kuulunud Aarna oli 71. minutil teise tabamuse autoriks ja vahetati samal minutil välja, vahendab Soccernet.ee.

Pallokissat sai kolmanda järjestikuse 3:0 võidu ning on oma puuri puhtana hoidnud juba viis mängu järjest.

Pille Raadiku koduklubi Aland United teenis oma senise hooaja suurima võidu, purustades TiPS-i 8:0. Raadik tegi kaasa terve kohtumise ning pole üheksa vooruga vahele jätnud ainsatki mänguminutit.

Liigatabelis tõusis Pallokissat täna neljandaks ja Aland viiendaks.