Vähemuses lõpetanud Manchester United võitis lisaajal Inglismaa karika ({{commentsTotal}})

Inglismaa karikavõitjaks tulnud Manchester United
Inglismaa karikavõitjaks tulnud Manchester United Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jalgpalli Inglismaa karikavõistluste finaalis jäi Manchester United nii kaotusseisu kui vähemusse, kuid alistas siiski lisaajal 2:1 Crystal Palace'i.

Jason Puncheon viis Crystal Palace'i 78. minutil juhtima, kuid Juan Mata viigistas kohtumise kolm minutit hiljem ning saatis mängu lisaajale. Lisaaja esimese poole lõpus sai teise kollase kaardi ManU kaitsja Chris Smalling ning United pidi viimase veerandtunni mängima kümnekesi. Sellele vaatamata tuli Manchesteri meeskond Jesse Lingardi 110. minuti väravast Inglismaa karikavõitjaks.