Ojamaa andis juba neljandat mängu järjest väravasöödu ({{commentsTotal}})

Henrik Ojamaa
Henrik Ojamaa Autor/allikas: miedzlegnica.eu

Eesti koondise eest Soome vastu 90 minutit mänginud Henrik Ojamaa andis oma koduklubi Legnica Miedzi eest neljandat mängu järjest väravasöödu.

Ojamaa individuaalselt hea hooga paralleelselt on soonde sattunud ka Miedzi klubi. Nelja mänguga on võetud kaks võitu ja kaks viiki. Laupäeval poolitati punktid Plocki Wislaga, kirjutab Soccernet.ee.

2:2 seisuga lõppenud kohtumises andis Ojamaa söödu 10. minutil sündinud Rafal Augustyniaki väravale. 75. minutil võeti ta kolmanda mängijana puhkama, viimasel ajal samuti mitu väravasöötu andnud Artur Pikk täna Miedzi koosseisu ei kuulunud.

Tabelis on Legnica Miedz 11 punktiga kaheksandal kohal, Plock on neli punkti ja kaks rida allpool.