Väikeste karikavõistluste finaalis teenis võidu Saue JK ({{commentsTotal}})

Väikeste karikavõistluste finaalis tuli võitjaks III liiga meeskond Saue JK
Väikeste karikavõistluste finaalis tuli võitjaks III liiga meeskond Saue JK Autor/allikas: EJL

A. Le Coq Arenal vihmastes oludes peetud väikeste karikavõistluste finaalis tuli võitjaks III liiga meeskond Saue JK, alistades II liigas mängiva Raasiku FC Jokeri.

Väravateta avapoolaja järel asus Saue kohtumist juhtima Saue 65. minutil – keskkaitsja Henrik Kummeri hea läbisöödu realiseeris külma närviga Janar Pajo, lüües palli kindlalt alumisse nurka. Pärast avaväravat jätkus Saue surve, kui mitmel korral jõuti ohtlikult Raasiku karistusalasse, vahendab jalgpall.ee.

Saue eduseis suurenes 78. minutil. Taas oli aktiivne Pajo, kelle pealelöögi püüdmisega oli Raasiku väravavahil Georg Koppelil raskusi ning puuriluku kätest tagasi põrkunud palli lükkas väravasse Holger Suvi. Selle seisuga mäng ka lõppes ning Saue kindlustas endale 2:0 võiduga karika.