Karl Kert jõudis kodusel EM-il 32 parema hulka ({{commentsTotal}})

Karl Kert
Karl Kert Autor/allikas: Oleg Harchenko/Eesti Sulgpalliliit

Sulgpalli juunioride Euroopa meistrivõistlustel Tallinnas jõudis Karl Kert kolmandasse ringi ehk 32 parema hulka.

Üksikmängus Eesti sulgpalluritest veel ainsana konkurentsi jäänud Karl Kert on mõlemad senipeetud mängud võitnud kahes geimis. Teisipäeval alistas ta slovaki Jakub Horaki 21:17 ja 22:20. "Lõpus tõigi edu enesekindlus, millest vastasel puudu jäi ning tänu sellele suutsin vastast geimi lõpus survestada ja võidu võtta," kommenteeris Kert.

Kerdi järgmiseks vastaseks tuleb 16. paigutusega Saksamaa sulgpallur Brian Holtschke, kes võitis äsjaselt võistkonnavõistlusel Saksamaa ridades EM-pronksi.

Teised eestlased üksikmängus esimesest ringist edasi ei pääsenud. Catlyn Kruus kaotas 7:21, 9:21 Sophia Grundtvigile Taanist. Kolmanda asetusega Line Cristophersenile Taanist jäi 9:21, 9:21 alla Karina Kapanen. Ramona Üprus kaotas Claudia Lourencole 21:13 ; 16:21 ; 18:21.

Meeste üksikmängus sai Hans Kristjan Pilve napi 21:12, 14:21, 19:21 kaotuse Miguel San Luisilt Hispaaniast. Artur Ajupov kaotas Yann Orteule Šveitsist 19:21, 8:21.

Juunioride Euroopa meistrid selguvad Kalevi spordihallis pühapäeval.