U-19 saalihokikoondis viigistas Venemaaga, ent finaalturniiri uks jäi kinni ({{commentsTotal}})

Eesti U-19 saalihokikoondis
Eesti U-19 saalihokikoondis Autor/allikas: IFF

Eesti U-19 noormeeste saalihokikoondis mängis MM-valikturniiril Moskvas viimases voorus Venemaaga 6:6 viiki ning see tulemus koondisele edasipääsu finaalturniirile ei taganud.

Eesti saalihokikoondis mängis esimese kolmandiku Venemaaga 1:1 viiki. Teine kolmandik läks aga 2:0 vastastele ning viimane 5:3 kolmandik ei andnud Eesti poistele enamat 6:6 viigist. Mängu parimaks tunnistati Sten-Martin Mägi.

MM-finaalturniirile tagasid pääsu Sloveenia, kelle Eesti kaotas avakohtumises 5:6 ja parema väravate suhtega Venemaa.

Teises kahes alagrupikohtumises alistati Belgia seisuga 7:5 ja Hispaania 7:0.