U-17 jalgpallikoondis jäi Poolale alla ({{commentsTotal}})

Eesti U-17 jalgpallikoondis
Eesti U-17 jalgpallikoondis Autor/allikas: EJL

Eesti U-17 jalgpallikoondis alustas Poolast toimuvat kõrgetasemelist noortekoondiste turniiri Syrenka Cup 0:2 kaotusega Poolale.

Kohtumise avavärav sündis mängu 33. minutil. Poola võitis oma väljakupoolel küljesisseviske ning äärekaitsja Nikodem Niski pika viske suutis Filip Marchwiński pikendada Michał Rakoczyle, kes liikus seejärel mitukümmend meetrit segamatult värava suunas ja lükkas palli esimesse nurka, vahendab jalgpall.ee.

Teise värava lõi Poola 82. minutil (mänguaeg on Syrenka Cupil 90 minutit), kui taas sai värav alguse paremast äärest tulnud küljesisseviskest. Pärast duelli võitmist paremal äärel tsenderdas Marcel Wędrychowski palli trahvikasti, kus Daniel Dudziński lõi palli täpse löögiga tagumisse nurka.

Turniiri mängitakse play-off-süsteemis. Eesti jätkab mänguga Rumeenia vastu, kes jäi reedel alla Belgiale. Kohtumine peetakse Busko-Zdrójis pühapäeval Eesti aja järgi kell 12.