U-18 jalgpallikoondis sai Luksemburgi noortelt suure kaotuse ({{commentsTotal}})

Eesti U-18 noormeeste jalgpallikoondis
Eesti U-18 noormeeste jalgpallikoondis Autor/allikas: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti U-18 jalgpallikoondis oli sel nädalal Luksemburgis, kus kahel korral mängiti sealse noortekoondisega, kes oli moodustatud U-19 ja U-18 mängijatest. Kui teisipäeval suudeti vastasega 2:2 viiki mängida, siis eile tunnistati treeningmängus võõrustajate 0:4 paremust.

Luksemburg asus mängu juhtima üheksandal minutil ja kahekordistas oma eduseisu 40. minutil, kirjutab jalgpall.ee. Mäng otsustati teise poolaja alguses, kui 49. minutil suutsid väljakuperemehed mängu 3:0 juhtima minna. Kohtumise viimane värav löödi 76. minutil.

"Olime halvemad kui teisipäeval ja ei suutnud kuidagi mängu sisse saada. Sellest hoolimata sündisid väravad individuaalsetest eksimustest," ütles noortekoondise peatreener Indrek Koser lühidalt pärast kohtumise lõppu. "Ütleme nii, et tulemus peegeldas mängupilti – vastane oli meist parem. Ei tahagi otseselt vabandusi otsida, meie tase ei olnud lihtsalt piisav."