Tüdrukute U-15 jalgpallikoondis lõi Leedule seitse väravat ({{commentsTotal}})

Tüdrukute U-15 jalgpallikoondis.
Tüdrukute U-15 jalgpallikoondis. Autor/allikas: Liisi Troska/EJL

Tüdrukute U-15 jalgpallikoondis teenis Balti turniiri avamängus 7:0 võidu Leedu eakaaslaste üle.

Eesti noortekoondis domineeris kohtumist kindlalt ja asus juhtima 12. minutil, kui karistuslöögist oli täpne Marta Liisa Staalfeldt. Avapoolaja lõpuks oli Eesti juhtimas 5:0, kui resultatiivsed olid veel Anastassija Jakovleva, Anett Joandi ja kahel korral Kristina Teern, vahendab jalgpall.ee. Teisel poolajal lisas ühe veel Liselle Palts ja lõppseisu vormistas 60. minutil Natali Sigijane. Kohtumise protokoll on nähtav siin.

Suureskoorilise võiduga tegi Eesti tugeva avalduse turniirivõiduks. Noortekoondise järgmine mäng toimub pühapäeval, 2. septembril, kui kell 12 kohtutakse Lätiga. Leedu ja Läti omavaheline kohtumine toimub laupäeval.