Taimsoo: päris mitu asja on hetkel väikese loksega ({{commentsTotal}})

Saksamaal Brandenburgis toimuval sõudmise EM-il piirdus Eesti paarisaeruline neljapaat (Andrei Jämsä, Allar Raja, Tõnu Endrekson, Kaspar Taimsoo) eelsõidus kolmanda kohaga ja peab jätkama laupäevases vahesõidus.

Otse pühapäevasesse finaali oleks neljapaadi viinud ainult eelsõidu võit, kuid mai lõpus olümpiapiletit jahtima asuv Venemaa paatkond konkurentidele sõnaõigust ei andnud. Terve distantsi vältel kolmandat kohta hoidnud Eesti neljapaat lõpetas võitjast rohkem kui üheksa sekundit hiljem.

"Ei tohiks teise tuhande alguses teisi paate nii palju eest ära lasta, kui nad tahavad minna,“ ütles ERR-ile Kaspar Taimsoo. „Peaks paremini või julgemalt sabas püsima. Teisalt, ma ise ütleksin, et täna küll ei tundunud, et väga palju võiks või saaks juurde panna, kui oleks vaja. Millegipärast tundub, et hetkel vähemalt on päris mitu asja väikese loksega, peab nendele küüned taha saama, et saaks need välja juurida."

Eesti paarisaeruline kahepaat koosseisus Sten-Erik Anderson, Oskar Kuzmin oli viimane nii oma eelsõidus kui ka lohutussõidus ja läheb homme C-finaalis vastamisi Hispaaniaga.

"Kuna me oleme küllaltki vähe kokku sõitnud, siis kõik see aur ja jõud, mis meil on - tänase raske ilmaga me ei saa hakkama," kommenteeris võistlust Sten-Erik Anderson. "Muud ei olegi. Ja teised on arvatavasti praegu tugevamad, kui meie. Võib-olla kümme sekundit suudaksime paremini sõita või konkureerida nendega, kellega me siin lohutussõidus olime. Potentsiaali on kindlasti, lihtsalt on vaja rohkem kokkusõitu harjutada. Tulevikus on kindlasti, mida oodata," lõpetas Anderson.

Toimetaja: Anders NõmmHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: