Teisel poolajal sisse vahetatud jalgpallur lõi üheksa väravat ({{commentsTotal}})

Wang Shanshan Rio olümpiamängudel
Wang Shanshan Rio olümpiamängudel Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Indoneesias jätkuvatel Aasia mängudel sai naiste jalgpalliturniiril omapärase saavutusega hakkama hiinlanna Wang Shanshan, kes sekkus vahetusest mängu teisel poolajal ja lõi seejärel üheksa väravat.

28-aastane Wang vahetati mängus Tadžikistani vastu pingilt väljakule 56. minutil ja tema üheksa tabamust andsid Hiinale 16:0 võidu. Wang on kolme mänguga löönud 11 väravat, ühe korra sahistas ta võrku mängus Hong Kongiga ning lisas ühe tabamuse ka Põhja-Korea vastu.

Hiina koondis kohtub veerandfinaalis Taiga, Tadžikistan kaotas 16 väravaga ka Põhja-Koreale ja lõpetas alagrupi viimasel kohal.