TÄNA | Kalev/Cramo ja AVIS Rapla jätkavad poolfinaalseeriat Raplas ({{commentsTotal}})

Rain Veideman
Rain Veideman Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Täna jätkub Alexela korvpalli meistriliiga poolfinaal AVIS Rapla ja BC Kalev/Cramo vahel. Seeria teine kohtumine toimub Raplas, Sadolini Spordihoones ning algab kell 19:10.

Seeria esimene mäng oli vähemalt avapoolajal tasavägine. Pärast kahte veerandit juhtis AVIS Rapla 39:38, kuid kolmandal veerandil sai püssid paukuma Cramo, võites selle 23:10. Viimasel neljandikul väga põnevaks ei läinud ning Cramo sai küllaltki kindla 84:74 võidu.

Võit tuli Cramole ilma põhimängujuhi Sten-Timmu Sokku ning korvialusejõu Mario Delašita. Tallinna klubi kahjuks tõdes meeskonna loots Alar Varrak, et vähemalt selle nädala lõpuni pole nad mängukõlblikud. AVIS Raplal oli puudu Maurice Kemp, keda painas seljavigastus. Tema kohta on lootus, et ta saab meeskonda täna aidata.

Rapla peab leidma rohtu Shawn Kingi vastu, kes tegi suurepärase esituse seeria avamängus 18 punkti ja 16 lauapalliga. Samuti tabas ta väljakult kõik kaheksa viset, sealhulgas kolmepunktiviske. Ilmselt aitaks Maurice Kempi tagasitulek, kes kindlasti toetaks Raplat ka lauavõitluses, mille Cramo võitis 42-29.

Rapla peab parandama meeskondlikuma mängu. Avamängus oli peatreener Aivar Kuusma väga pahane Devin Brooksi peale, kes eksis maa-ala kaitses mitu korda ning ka rünnakul ei jaganud väga meelsasti palli. Kui ameeriklane on õppetunni saanud ning ka teised mehed mängivad hingestatult, võib Rapla koduseinte toel küll võidu võtta.

Toimetaja: Siim Semiskar