Welbecki värav kindlustas Arsenali esineliku kohta ({{commentsTotal}})

Arsenali jokkeriks kerkis 56. minutil Alex Iwobit asendanud Danny Welbeck, kes vaid kolm minutit peale platsile sekkumist realiseeris kindlalt Oliver Giroud`i peasöödu. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas sai päeva viimases mängus ülitähtsa võidu Arsenal, kui koduväljakul saadeti 1:0 võiduga relegatsiooni äärele Norwich City.

Arsene Wengeril, kes oma 750. juubelimänguks sai fännidelt kingituseks kogu kohtumise kestnud protestiaktsiooni, avapoolajal rõõmustamiseks põhjust ei olnud, kui hoolimata madalamast pallivaldamise protsendist tekitas paremad võimalused hoopis külalismeeskond. Lisaks tabas neid veel üks hoop teise poolaja alguses, kui vigastusega oli sunnitud platsilt lahkuma Per Mertesacker, vahendab Soccernet.ee.

Arsenal suurendas vahet vastavalt viiendal ja kuuendal kohal asetseva West Hami ja Manchester Unitediga kaheksale punktile, kuid West Hamil on üks ja Man Unitedil koguni kaks mängu vähem peetud.

Newcastle’i võiduga Crystal Palace’i üle on aina kindlamaks muutumas Norwichi saatus, kes kõikide märkide järgi on aastase vaheaja järel naasmas Championshipi.

Everton – Bournemouth 2:1
Newcastle United – Crystal Palace 1:0
Stoke City – Sunderland 1:1
Watford – Aston Villa 3:2
West Bromwich – West Ham United 0:3
Arsenal – Norwich City 1:0