Manchester City ja Madridi Real mängisid Meistrite liiga esimeses poolfinaalis viiki ({{commentsTotal}})

Gareth Bale (vasakul) ja Vincent Kompany
Gareth Bale (vasakul) ja Vincent Kompany Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Ilma Cristiano Ronaldota mänginud külalismeeskonnal Madridi Realil olid teisel poolajal mõned head võimalused, kuid väravaid Manchesteris teisipäeval ei löödud ning mäng lõppes seisuga 0:0.

Võimalustevaese esimese poolaja käigus ei sooritanud kumbki meeskond väravale ühtegi pealelööki.

Poolajal vahetas Madridi peatreener Zinedine Zidane välja vigastusega kimpus oleva Karim Benzema ning tõi tema asemel sisse Jese, kelle pealöök 71. minutil ka latti tabas.

Mängu parim šanss langes kümme minutit enne kohtumise lõppu Reali kaitsjale Pepele, kes ei suutnud aga palli mõnelt meetrilt City väravavahist Joe Hartist mööda toimetada.

Kolmapäeval kohtuvad teises poolfinaalis Madridi Atletico ning Müncheni Bayern. Madridi Reali ja Manchester City korduskohtumine leiab aset 4. mail Madridis.