Aarna väravad aitasid Pallokissatil võita ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Signy Aarna
Signy Aarna Autor/allikas: ERR

Signy Aarna lõi laupäeval Soome naiste kõrgliigas kaks väravat ja tema koduklubi Kuopio Pallokissat avas võiduarve.

Kaks esimest liigamängu kaotanud Pallokissat alistas kolmandas voorus Turu Palloseura 4:2. Terve kohtumise kaasa teinud Aarna lõi oma naiskonna esimese ja viimase värava, olles täpne 65. ja 90+6. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Täismängu tegi samas liigas ka Pille Raadik, kelle koduklubi Aland United jätkab täiseduga. Aland alistas täna Oulu Naisfutise 2:1.

Naiste Norra esiliigas mängis täna 90 minutit Kaire Palmaru, kelle koduklubi Fart kaotas 1:2 Lynile. Kahe vooruga on Fart saanud kaks üheväravalist kaotust.