Ennusta ja võida! Mitmendal minutil avatakse skoor?

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
2018. aasta MM-i ametlik mängupall ERR-i jalgpallistuudios. Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Jalgpalli maailmameistrivõistluste raames on ERR-i spordiportaalis igal mängupäeval vaatajamäng, kus tuleb ennustada, mitmendal minutil lüüakse päeva viimases kohtumises esimene värav. Auhinnaks on jalgpalli maailmameistrivõistluste pall Adidas Telstar 18 (Match Ball Replica).

Osalemiseks tuleb täita alljärgnev mänguvorm. Ennustus läheb lukku koos päeva viimase mängu avavilega. Võitja selgub samal õhtul ETV mängupäeva kokkuvõtvas saates. Võitjaga võetakse ühendust ning pärast seda saab auhinnapalli kätte talle sobivast/lähimast Sportlandi kauplusest.

Kehtetu või vale e-posti/telefoni sisestamise korral loositakse auhinnapalli saaja uuesti.

NB! Kui värav lüüakse lisaajal või üleminutil, loositakse pall kõigi õiget riiki pakkunud vastanute vahel. Kui väravat ei lööda, loositakse pall kõikide vastanute vahel. Kui täpseid vastuseid on mitu, loositakse pall kõigi täpse vastuse pakkunud osalejate vahel.

Seekordse mängupäeva kohtumises lähevad vastamisi Horvaatia ja Prantsusmaa. Ennustada saab kuni avavileni ehk kella 18-ni.

Jalgpalli MM-i vaatajamäng

Nõusolek isikuandmete töötlemiseks
Annan jalgpalli maailmameistrivõistluste ennustusmängul osaledes ERR-ile nõusoleku enda nime ja e-posti aadressi või telefoninumbri säilitamiseks ERR-i infosüsteemis kuni ennustusmängu auhindade väljaandmiseni ning õiguse avaldada ERR-i kanalites ja portaalis enda nime juhul, kui osutun ennustusmängus auhinnasaajaks. Andmeid kogutakse selleks, et võtta ühendust mängu võitjatega ning välja anda auhinnad. Kõikide osalejate andmed kustutatakse viivitamatult pärast auhindade väljaandmist.
Nõustun
Hääleta
Placeholder text

 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: