Valga alistas põhihooaja viimases mängus kindlalt Audentese ({{commentsTotal}})

BC Valga-Valka/Maks&Moorits
BC Valga-Valka/Maks&Moorits Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Korvpalli Eesti meistriliiga põhihooaja viimases kohtumises alistas BC Valga-Valka/Maks&Moorits kodusaalis kindlalt 98:66 Audentese SG/Noortekoondise.

Kaks minutit enne esimese veerandaja lõppu oli seis 21:21, kuid Valga siiski võitis veerandaja 28:21 ning juhtis poolajaks juba 52:39, viimasele veerandajale mindi Valga 71:49 eduseisus.

Valga ridades viskasid nii Jurijs Aleksejevs kui Edgars Krumins 20 punkti, lisaks võttis Aleksejevs 13 lauapallu. Audentese resultatiivseimad olid Siim-Markus Post ja Kregor Hermet, kes viskasid mõlemad 16 punkti.

Veerandfinaalidega alustatakse neljapäeval, kui kell 19.15 lähevad vastamisi TLÜ/Kalev ja Pärnu Sadam. Põhihooaja seeria kuulus Talllinna klubile 3:1. Mäletatavasti sai Pärnu oma ainsa võidu Joonas Järvelaineni hullumeelse kolmesega. Avakohtumine peetakse Audentese Spordikeskuses.

BC Kalev/Cramo kohtub eelmisel hooajal neile suurt peavalu valmistanud BC Valga-Valka/Maks&Mooritsaga. Sel aastal kuulus seeria 2:0 Tallinna klubile. Seeria algab reedel kell 19 Valga Spordihoones.

Teine suur Tartu Ülikool/Rock kohtub TTÜ KK-ga. Põhihooajal sai TTÜ tartlaste vastu ühe väga magusa võidu, aga samas saadi ka kaks kaotust. Seeria algab samuti reedel kell 19 TÜ Spordihoones.

Neljandas paaris kohtuvad AVIS Rapla ja Rakvere Tarvas. Kuigi Tarval on madalam asetus, võitsid just nemad hooaja seeria 3:1 Rapla vastu. Kusjuures kaks võitu tulid vähemalt 20-punktilise paremusega. Seeria algab reedel kell 19 Rapla Spordihoones.