Paide lõi Tarvale viis väravat ({{commentsTotal}})

Martin Kase
Martin Kase Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Paide Linnameeskond sai Premium liigas suure võidu, kui alistas võõrsil uustulnuk Rakvere Tarva 5:0.

Paide avas teisel minutil skoori Jaanus Kaasiku omaväravast. Hiljem suurendasid edu Jasper Uwaegbulam (15. minutil), Martin Kase (30., 76.) ja Timo Lomp (68.).

Teises kell üks alanud kohtumises oli Tartu Tammeka võõrsil 1:0 Pärnu Linnameeskonnast. Ainsa värava lõi 56. minutil Kevin Rääbis. 80. minutil eksis külaliste Tauno Tekko penaltil.

Kell 16 algavas ETV telemängus asuvad vastamisi Nõmme Kalju ja Narva Trans. Kell 18.30 lõpetavad vooru Tallinna Levadia ja Tallinna Infonet.