Tarvas sai kindlalt Audentesest jagu ({{commentsTotal}})

Andres Sõber ja Rakvere Tarvas
Andres Sõber ja Rakvere Tarvas Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Korvpalli Eesti meistriliiga neljapäevases ainsas kohtumises alistas Rakvere Tarvas kodusaalis kindlalt 109:84 Audentese SG/Noortekoondise.

Poolajaks oli Tarva edu seitsmepunktiline, kuid teisel poolajal tehti suurem vahe sisse.

Tarva ridades viskasid nii Roberts Stumbris, Brandis Raley-Ross kui Reinis Strupovic 22 punkti, lisaks võttis Raley-Ross seitse lauapalli ja andis seitse korvisöötu.

Audentese parimana tõi Taavi Jurkatamm 14 punkti.

Tarvas on 32 mängust võitnud 16 ja on sellega liigatabelis viies, kõik mängud kaotanud Audentes on viimasel kohal.