Ivanov alustas Saksamaal Futures turniiri võiduga ({{commentsTotal}})

Vladimir Ivanov
Vladimir Ivanov Autor/allikas: Erakogu

Vladimir Ivanov (ATP 789.) alustas Saksamaal Kamenis Futures turniiri võiduga, kui alistas 19-aastase sakslase Louis Wesselsi (ATP 563.) 6:2, 6:3.

Avasetis olid esimeses viies geimis mõlemad oma servigeimi hoidmisega hädas, kuid Ivanov suutis neljandas geimis kaks murdepalli päästa ja see tagas talle edu ning sett lõppes 6:2 eestlase kasuks, vahendab Tennis.ee.

Ka teises setis lõppesid esimesed kolm geimi murdmisega ja taas suutis Ivanov neljandas geimis murdepallid tõrjuda ja 3:1 juhtima minna. Eestlasel õnnestus murda ka üheksandas geimis ja teine sett 6:3 võita.

Kohtumine kestis tund ja 29 minutit. Ivanov lõi ühe serviässa ja tegi kaks topeltviga, Wesselsil kogunes kaks ässa ja kolm topeltviga. Wessels jõudis kohtumise jooksul 11 murdepallini, kuid realiseeris neist vaid kaks. Ivanov kasutas seitsmest murdevõimalusest kuus.

Teises ringis tuleb Ivanovi vastaseks sakslaste Christian Hirschmülleri (ATP 790.) ja Tim Seiberti vahelise duelli võitja.

Kenneth Raisma (ATP 739.) osales Hollandis Alkmaari Futures turniiril, kuid pidi avaringis esimese paigutusega hispaanlase Marc Gineri (ATP 460.) 6:3, 6:1 paremust tunnistama.