Cristiano Ronaldo vähemuses löödud värav tõi Realile El Clasico võidu ({{commentsTotal}})

Barcelona - Madridi Real
Barcelona - Madridi Real Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Laupäeva hilisõhtul peeti Hispaania jalgpalli kõrgliigas sealne kõige oodatum mäng El Clasico ehk kohtumine kahe suure Barcelona ja Madridi Reali vahel. Kuigi Real jäi võõrsil lõpu eel vähemusse, siis suutsid nad võtta 2:1 võidu.

Kohtumise avavärava lõi Gerard Pique 56. minutil peaga nurgalöögi järel, kuid juba 62. minutil viigistas Karim Benzema ilus käärlöök seisu. Seejärel lõi Garteh Bale veel ühe värava, mida aga kohtunikud reeglitepäraseks ei lugenud.

83. minutil saadeti korduvalt jõhkrate vigadega silma paistnud Sergio Ramos lõpuks kohtuniku poolt punase kaardiga väljakult minema, kuid see Reali ei heidutanud ja 85. minutil sepistas Cristiano Ronaldo värav Realile võidu.

Madridi Atletico suutis laupäeval koduväljakul 5:1 alistada Real Betisi, Antoine Griezmann lõi kaks väravat ning Fernando Torres, Juanfran ja Thomas lisasid igaüks ühe tabamuse.

Las Palmase meeskond oli kodus 2:1 üle Valenciast ja Celta Vigo ning Deportivo La Coruna mängisid 1:1 viiki.

Liigatabelis on kolmel suurklubil nüüd mängitud kõigil võrdselt 31 vooru ning Barcelona juhib 76 punktiga, Madridi Atleticol on 70 ning Madridi Realil 69 punkti.

Toimetaja: Siim Semiskar