Arsenal, Manchester City ja Chelsea said neljaväravalised võidud, Liverpool ja Tottenham viigistasid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Harry Kane
Harry Kane Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas said Londoni Chelsea, Manchester CIty ja Londoni Arsenal laupäeval kõik kirja 4:0 võidud. Õhtu viimases kohtumises tegid Liverpool ja Tottenham 1:1 viigi.

Arsenal sai koduväljakul 4:0 võidu Watfordi vastu, kui väravani jõudsid Alexis Sanchez, Alex Iwobi, Hector Bellerin ning Theo Walcott.

Manchester City sai oma võidu võõrsil, kui 4:0 oldi üle Bournemouthist. Väravad kanti Fernando, Kevin de Bruyne, Sergio Aguero ja Aleksandar Kolarovi nimele.

Chelsea lõi oma neli väravat samuti võõrsil, kui 4:0 alistati liigatabeli viimane Aston Villa. Pedro Rodriguez lõi kaks väravat ning ühe tabamuse lisasid Ruben Loftus-Cheek ja Alexandre Pato.

Liverpooli ja Tottenhami kohtumises läks kodumurul pallinud Liverpool 51. minutil Philippe Coutinho väravast juhtima, kuid Harry Kane viigistas 63. minutil.

Teised tänased tulemused: Norwich City - Newcastle United 3:2, Stoke City - Swansea City 2:2, Sunderland - West Bromwich 0:0, West Ham United - Crystal Palace 2:2.

Liigatabeli top10: Leicester City (31 mängu) 66 punkti, Tottenham (32) 62, Arsenal (31) 58, Manchester City (31) 54, West Ham United (31) 51, Manchester United (30) 50, Southampton (31) 47, Stoke City (32) 47, Liverpool (30) 45, Chelsea (31) 44.

Toimetaja: Siim Semiskar