USA jalgpallikoondis sai MM-valikturniiril üllatuskaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Rafael Morales (Guatemala)
Rafael Morales (Guatemala) Autor/allikas: AFP/Scanpix

Põhja-Ameerika, Kesk-Ameerika ja Kariibi regiooni jalgpalli MM-valikturniiril sündis reedel suurüllatus, kui Guatemala koondis sai koduväljakul 2:0 jagu regiooni suurfavoriidist USA meeskonnast.

Guatemala poolel lõi 7. minutil avavärava Rafael Morales ning teise tabamuse lisas 15. minutil Carlos Ruiz.

Kolme vooru järel on C-grupis juhtimas Trinidad ja Tobago, kellel on 7 punkti, Guatemala on 6 silmaga teisel ja USA 4 punktiga kolmandal kohal.

A-grupis sai Mehhiko võõrsil Javier Hernendezi, Hirving Lozano ja Jesus Corona väravatest 3:0 jagu Kanadast ning El Salvador ja Honduras tegid 2:2 viigi.

A-grupi seis: Mehhiko 9 punkti, Kanada 4, El Salvador 2, Honduras 1.

B-grupis tehti kaks viiki, kui Jamaika ja Costa Rica viigistasid 1:1 ning Haiti ja Panama kohtumises jäid väravad löömata.

B-grupi seis: Costa Rica 7 punkti, Panama 4, Jamaika 4, Haiti 1.

Toimetaja: Siim Semiskar