U-14 korvpallikoondised lõpetasid Balti matši kaotustega Läti vastu ({{commentsTotal}})

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti U-14 korvpallikoondised lõpetasid Leedus Balti matši. Noormeeste koondis kaotas Läti eakaaslastele tulemusega 49:72 ja tüdrukud jäid lätlannadele alla 57:88.

Tasavägise avaveerandi järel jäid Rauno Pehka juhendatavad U-14 poisid nappi, 16:19 kaotusseisu. Teisel veerand lasti vahe aga suureks, pikale pausile mindi lätlaste 45:27 juhtimise. Teisel poolajal vahet tagasi ei mängitud, vahendab basket.ee.

Eesti parimana tõi Karl-Gustav Jurtšenko 11 punkti ja võttis kolm lauapalli. Henri Veesaar lisas kaheksa punkti ja võttis kaheksa lauda. Lätlaste resultatiivsem oli Davis Ozers 19 punkti ja 10 lauapalliga.

Eesti noormeeste U-14 koondis lõpetas Balti matši kahe kaotuse ja ühe võiduga.

Tütarlapsed jäid turniiri viimases kohtumises Läti vastu juba avaveerandi järel 7:25 kaotusseisu. Vahe püsis lätlannade poolt vaadatuna turvalisena kogu mängu.

Diana Svedovskaja tegi Eesti poolelt hea esituse, kogudes 15 punkti ja viis lauapalli. Viktoria Timoštsuk toetas teda üheksa silmaga. Lätlannade parim oli Luize Sila 17 punkti ja 14 lauapalliga.

Eesti tütarlaste U-14 koondis võiduarvet Balti matšil avada ei suutnud.