Heategevusliku Juunijooksu võitsid Kaisa Kukk ja Marti Medar ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Juunijooksu võitjad.
Juunijooksu võitjad. Autor/allikas: Viktor Burkivski

Kadriorus toimunud heategevusliku Rimi Juunijooksu võitsid Kaisa Kukk ja Marti Medar. Jooksupäevast sai osa ligi kolm tuhat liikumisharrastajat, kes kõik andsid oma panuse liikumispuudega laste rehabilitatsioonilaagri heaks.

Olümpiavõitja Gerd Kanteri stardipauguga viie kilomeetri pikkusele Juunijooksule startinutest jõudsid esimestena finišisse meestest Marti Medar klubist Treeningpartner, Kaupo Sasmin Eesti Energia Spordiklubist ja Riho Kirsipuu Audentese Spordiklubist. Naistest olid kolm kiiremat tallinlannad Kaisa Kukk ja Liis-Grete Arro ning Daana Suun. Võistkondlikus arvestuses oli kiireim Treeningpartneri tiim koosseisus Marti Medar, Jürgen Külm, Janar Juhkov ja Kaisa Kukk.

Päeva peakangelased Kadriorus toimunud heategevuslikul Juunijooksul olid pea kolm tuhat liikumisharrastajat, kes kõik andsid oma panuse liikumispuuetega laste toetuseks. Jooksu osavõtutasudest saadud tulu annetatakse liikumispuuetega laste rehabilitatsioonilaagrile. "Laagris saavad lapsed individuaalset, perekeskset ning grupis teostatavat rehabilitatsiooniteenust-füsioteraapiat, tegevusteraapiat, loovteraapiat jne. Koos suunatud tegevustega soovime arendada laste sotsiaalseid oskusi, luua uusi sõprussuhteid eakaaslaste seas ning tugevdada sidemeid lapsevanemate-laste ja Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu vahel," ütles Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liidu tegevjuht Lili Tiri.

Kõik Juunijooksu viie kilomeetri raja läbijad ja lastejooksudest osavõtjad said autasuks unikaalse Juunijooksu medali. 

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: